30 серпня друга зміна дітей прибула на відпочинок до табору «Артек-Прикарпаття», яка триватиме по 12 вересня

Путівки отримали діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Безоплатні путівки закупили за кошти обласного бюджету, а також з частковою доплатою в розмірі 10, 20 та 30% вартості путівки, яку сплачували батьки.

«Зміна в таборі «Артек-Прикарпаття» стартувала.  Цього дня панувала гарна погода та дуже гарний настрій в запасі багато цікавого для артеківців другої тематичної зміни під назвою «Я - майбутнє твоє, Україно» - повідомляють у таборі.

Для отримання путівок вам потрібно звернутися до структурних підрозділів територіальних громад, відповідальних за оздоровлення та відпочинок дітей.

Нагадаємо:

«Міжнародний дитячий центр «Артек» відновив роботу 15 серпня. Він  тимчасово евакуйований до села Березники Закарпатської області. Діти зможуть отримувати послуги з оздоровлення та відпочинку до кінця 2022 року.

Також у вересні відновлять державну програму направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку вищої категорії, які розташовані в гірських районах, за рахунок бюджетних коштів.

Так, діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зможуть отримати послуги з оздоровлення та відпочинку у Таборі відпочинку, оздоровлення та патріотичного виховання дітей та молоді в Карпатах «Соколята», що в м. Хирів Самбірського району, починаючи з вересня до кінця 2022 року.

Детальна інформація, щодо порядку отримання путівок знаходиться за посиланням: https://cutt.ly/HCexYw3

Додаткову інформацію можна отримати в відділі сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА за телефоном: +38 032 255 47 96

Переглядів: 1