24 жовтня волонтери проєкту «Почуй лікаря» починають проводити курс лекцій у школах

Студенти-медики, лікарі, лікарі-інтерни та психологи розповідають учням про основні захворювання та їхню профілактику.

«Почуй лікаря» — це проєкт експертів департаменту охорони здоров'я Львівської ОВА, громадської організації «Українська медична студентська асоціація» (УМС) та профкому студентів Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького. У межах проєкту студенти-медики у форматі лекцій розповідають школярам Львівщини про важливість профілактики захворювань, піклування про своє здоров’я та основи здорового способу життя.

Старт лекцій вже 24 жовтня! Цьогоріч волонтери читатимуть лекції з тем, які за підсумками реалізації проєкту минулого року, виявилися найбільш цікавими та затребуваними серед учнів:

  • Серцево-судинні захворювання
  • Домедична допомога, травми
  • Гінекологія
  • Психічне здоровʼя
  • Вакцинація
  • Харчування

Хочете запросити волонтера-медика в свою школу? https://forms.gle/vEnsCfBJiKvTWBHx5

Хочете долучитись до нашої команди? https://forms.gle/7yVpPWykjvMxcXD8A

Реалізовується проєкт спільно з департаментом охорони здоров’я Львівської ОВА та департаментом освіти і науки Львівської ОВА. Проєкт є частиною стратегії «Медико-психосоціальної послуги Львівщини» і здійснюється з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького, керівник проєкту - радниця начальника Львівської ОВА Галина Бордун.

Зазначимо, що у межах проєкту «Почуй лікаря» 6 жовтня розпочались навчання волонтерів з експертними лікарями, де вони розбирають основні захворювання, такі як інфаркт та інсульт, розповідають про методи їх профілактики, про засади здорового харчування, першу домедичну допомогу, психічне здоровʼя та базові знання з гінекології.

Детальніше про проєкт – тут.

Переглядів: 0