238,7 млн грн: тижневе фінансування з обласного бюджету

Упродовж минулого тижня на фінансування потреб Львівщини з обласного бюджету, з урахуванням потреб бюджетних установ у фактичних видатках, виділили 238,7 млн грн.

Впродовж тижня бюджетам територіальних громад перерахували:

-         майже 60 млн грн на компенсацію витрат на енергоносії установам, які надали прихисток переміщеним особам;

-         3,7 млн грн – додаткову дотацію для установ освіти та охорони здоров’я;

-         1,4 млн грн – виплату зарплати педагогам інклюзивно-ресурсних центрів;

-         2 млн грн – працівникам приватних шкіл.

Обласним установам освіти, соцзахисту, культури та охорони здоров’я також компенсували витрати на енергоносії  за час перебування внутрішньо переміщених осіб у березні цього року у сумі 7 млн грн.

Надано безповоротну фінансову допомогу підприємствам, які релокувалися до нашої області, в сумі 16,4 млн грн.

На ремонт доріг спрямували 6,2 млн грн, на заходи з енергозбереження - 2,4 млн грн, на реалізацію обласної програми розвитку освіти – 2,3 млн грн, на технічний нагляд та капітальний ремонт даху Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи – 1,1 млн грн, на реконструкцію гуртожитку, що перебуває у комунальній власності Дрогобицької громади, у м. Стебник – 1 млн грн, на реалізацію обласної  програми «Безпечна Львівщина» – 0,4 млн гривень.

Решту коштів спрямували на виплату заробітної плати у закладах обласного підпорядкування (124 млн грн), придбання медикаментів і продуктів харчування освітніми, медичними закладами та установами соціального захисту населення обласного підпорядкування (3,8 млн грн), оплату комунальних послуг (5,4 млн грн), проведення першочергових видатків з поточного утримання установ обласного підпорядкування (1,6  млн грн).

Переглядів: 0