223-й зенітний ракетний полк нагородили відзнакою «За мужність та відвагу»

223-й зенітний ракетний полк імені Українських Січових Стрільців, який базується на Львівщині, нагородили почесною відзнакою «За мужність та відвагу».

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Як йдеться в Указі Президента Володимира Зеленського, відзнаки вручили, щоб вшанувати мужність та героїзм особового складу військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України, виявлених під час захисту державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України, ведення бойових дій та виконання бойових завдань.

Окрім воїнів зі Львівщини, відзначили ще 6 бригад з інших областей, зокрема: 40 бригада тактичної авіації; 831 бригада тактичної авіації; 96 зенітна ракетна Київська бригада; 160 зенітна ракетна Одеська бригада; 11 зенітний ракетний полк; 14 радіотехнічна бригада імені Богдана Хмельницького.

Додамо, що 223-й зенітний ракетний полк імені Українських Січових Стрільців — формування зенітних ракетних військ у складі Повітряних Сил Збройних Сил України. Структурно належить до Повітряного командування «Захід». Завдання частини — охорона повітряного простору західних кордонів України.