22 ОСББ області отримали компенсацію за програмою «Енергодім»22 ОСББ області отримали компенсацію за програмою «Енергодім»

Львівська область є однією з регіонів-лідерів щодо роботи за програмою «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності».

Цього тижня 22 ОСББ області, які скористалися програмою  енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності», компенсували 2, 1 млн грн з обласного бюджету на відшкодування частини відсоткової ставки за отриманими кредитами.

Відшкодування здійснили в межах Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021 – 2025 роки. Згідно з нею вперше в Україні здійснюється підтримка ОСББ при роботі з ДУ «Фонд енергоефективності» на обласному рівні.

Нагадаємо, що Львівська область є однією з регіонів-лідерів щодо роботи за програмою «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності».

Програма «Енергодім» передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний» на грантовій основі, з обласного бюджету додатково здійснюється відшкодування відсоткової ставки у розмірі 3%-10%.

«Впровадження заходів підвищенням енергоефективності в житловому фонді дозволить покращити та створити комфортні умови проживання, скоротити споживання теплової енергії і в кінцевому результатів і зменшити розмір «платіжок» за тепло. Запрошуємо ОСББ брати участь в програмі «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності» та енергомодернізовувати будівлі», - зазначив керівник департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та ЖКГ Львівської ОВА.

Переглядів: 0