206 млн грн акцизного податку на пальне надійшло на Львівщину

На засіданні 29 вересня Кабінет Міністрів ухвалив постанову, згідно з якою затвердили частки відрахування територіальним громадам акцизного податку з пального у другому півріччі цього року. Нагадаємо, ці частки залежать від обсягів реалізації пального на відповідних територіях у січні-червні.

Вже вчора територіальним громадам області надійшли кошти з  акцизного податку з пального. Загалом область отримала 206 млн грн. Це кошти за весь третій квартал і перші дні жовтня. Надалі податок надходитиме щодня. Так процедура обрахування акцизного податку на пальне громадам проводиться щороку.

Найбільше поповнився бюджет Львівської територіальної громади –57 млн грн. Окрім того, Сокільницька ТГ отримала 11 млн грн, Солонківська – 9 млн грн, Давидівська, Яворівська і Зимноводівська – по 7 млн грн.

Загалом постанова уряду дозволить розподілити між місцевими бюджетами в Україні 2,6 млрд грн податку, які станом на кінець вересня 2021 року зберігалися на казначейському рахунку.