200 тисяч тонн вугілля: шахта «Лісова» достроково виконала річний план

Гірники відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова»» державного підприємства ДП «Львівугілля» достроково виконали річний план з видобутку. Шахтарі видобули 200 тисяч тонн вугілля.

Як розповіли на підприємстві такого показника вдалось досягти завдяки продуктивності шахтарів «Лісової». Так середньодобовий видобуток вугілля по шахті склав 736 тонн за добу, при плані- 647 тонн. Середньомісячна продуктивність праці гірника очисного вибою – 170 тонн в місяць, при плані 133,5 тонни.

Так на сьогодні собівартість 1 тонни товарної вугільної продукції при плані 2282 гривень фактично склала 1653 гривень.

З відмінним результатом привітав шахтарів перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, який подякував гірникам за важку, проте надзвичайно важливу працю попри складні умови, забезпечення енергетичної безпеки області та країни загалом.

Додамо, що гірники шахти до кінця року планують видобути ще понад 30 тисяч тонн вугілля. Дострокове виконання річного плану вуглевидобутку шахта забезпечує уже  восьмий рік поспіль.

Нагадаємо, що шахта №6 «Великомостівська» введена в експлуатацію в 1963 році. Згідно з наказом Міністра палива та енергетики України від 2 лютого 2001 року №50 шахта перейменована на ВП «Шахта «Лісова».

Переглядів: 8