20 вересня у Городку проведуть земельний аукціон

20 вересня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 1 земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Пропоновані ділянки для ведення фермерського господарства знаходяться:

- на території Городоцької ТГ (Угринівська с. р.) Львівського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 0,82 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 2341,34 грн. http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/72410 .

Місце проведення торгів: Львівська область, Львівський район, м. Городок, майдан Гайдамаків, 6. (сесійний зал Городоцької міської ради). Початок земельних торгів о 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год.

Останній день прийому заяв 14 вересня 2021 р. до 16 год. 30 хв.

Як зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьманусю необхідну інформацію про аукціони, а саме - перелік земельних ділянок, дати проведення аукціонів, площа ділянок, стартова ціна тощо можна знайти на сайті Держгеокадастру.