2 млн грн скерували на фінансування Програм реалізації пріоритетних інфраструктурних проектів та капітального будівництва

Загалом в поточному році на цю мету спрямували 14,4 млн грн.

Надання коштів на ремонтні роботи для створення додаткових місць та покращення умов проживання внутрішньо переміщених осіб, а також проведення будівництва, реконструкції та ремонтно-реставраційних робіт стратегічно важливих об’єктів у області продовжується.

Так, цього тижня з обласного бюджету перерахували кошти в сумі 2 млн грн, з них: на Програму реалізації інфраструктурних проектів – 0,6 млн грн та Програму капітального будівництва – 1,4 млн гривень.

Кошти спрямували, на проведення капітальних ремонтів приміщень гуртожитків 3 навчальних закладів області та проведення будівництва, реконструкції, реставраційних та ремонтних робіт 4 об’єктів освітньої та культурної сфери.

В поточному році на вищезазначену мету спрямували 14,4 млн грн, а саме: на Програму реалізації пріоритетних інфраструктурних проектів – 6,1 млн грн, та на Програму капітального будівництва – 8,3 млн гривень.

Переглядів: 0