2 грудня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності

У середу, 2 грудня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

- на території Бишівської сільської ради Радехівського району Львівської області.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 5.5341 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 2677.22 грн. Місце проведення торгів Львівська область, м. Львів, пр. В.Чорновола,4. Початок торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год. за адресою: м. Львів, пр. В.Чорновола,4.

- на території Березівської сільської ради Радехівського району Львівської області.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 6.9999 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.  Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 20407.98 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням. Місце проведення торгів Львівська область, м. Львів, пр. В.Чорновола,4. Початок земельних торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год. за адресою: м. Львів, пр. В.Чорновола,4.

-http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/59012.  Місце проведення торгів Львівська область, м. Львів, пр. В.Чорновола,4. Початок земельних торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год. за адресою: м. Львів, пр. В.Чорновола,4.

-http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/59008.  Місце проведення торгів Львівська область, м. Львів, пр. В.Чорновола,4. Початок земельних торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год. за адресою: м. Львів, пр. В.Чорновола,4.

«Останній день прийому заяв на участь в вищезазначених земельних торгах – 25 листопада 2020 року (до 16.00 год.). Закликаємо аграрні підприємства активніше приймати участь в земельних аукціонах. Адже саме завдяки аукціонам ви маєте можливість збільшити свій земельний банк та покращити економічну діяльність підприємства», - зазначила Т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

Переглядів: 7