17-річному юнаку видалили частину ребра з пухлиною – Західноукраїнський спеціалізований дитячий медцентр

17-річному юнаку видалили частину ребра з пухлиною: лікарі Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр зазначають, що це не завадить йому здійснити мрію і стати військовим пілотом.

Підлітка із Самбора успішно прооперували у ЗУСДМЦ: пухлину вдалось видалити повністю. Його ще чекає тривала хіміотерапія та реабілітація. Проте Роман не полишає мрію стати пілотом, адже виріс у сім'ї військовослужбовців: мама, тато і старший брат юнака служать у ЗСУ.

"До нас звернулися із первинним діагнозом - пухлина сьомого ребра. Але після проведеного молекулярного дослідження ми встановили гістіоцитоз: один із різновидів злоякісних пухлин гематопоетичної системи, який може вражати весь організм", - розповів онколог Центру Михайло Адиров.

Для повного видалення пухлини хірургам Центру довелось забрати 13 см ребра. За словами медиків, досить незвичним є вік пацієнта. Адже це захворювання має свої особливості: здебільшого вражає дітей від 3 до 5 років і дорослих.

Медики Центру пояснили усі особливості хвороби й шляхи її подолання, то ж зараз хлопець виконує усі необхідні лікарські призначення, аби швидше здолати недугу.

Переглядів: 3