1,7 мільйона гривень щорічно отримуватимуть місцеві ради Львівщини за оренду земель

За результатами земельних аукціонів, організованих цього року Держгеокадастром Львівщини, продали право оренди 18 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 377,8 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

За словами начальника Головного управління  Держгеокадастру у Львівській області Андрія Кавецького, розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 1,7 мільйона гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

«Ми намагаємося залучити якнайбільше потенційних покупців, що забезпечує кращу ціну оренди. У результаті зростають можливості місцевих рад з розвитку територій громад і забезпечується прозорість у використанні земельних ресурсів на місцях», - наголосив посадовець.

Варто зазначити, що найдорожче продали право оренди двох ділянок на території Язлівчицьої сільської ради Бродівського району.

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.