166 років з дня народження: Львівщина вшановує пам’ять Івана Франка

В області проводять низку заходів.

Сьогодні - 166-річниця від дня народження генія української нації  Івана Франка. З цієї нагоди на Львівщині тривають заходи із вшанування видатного письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча.

В межах заходів представники влади, громадськості, студентська і учнівська молодь поклали квіти до пам’ятника Іванові Франку, що на площі перед Львівським національним університетом імені Івана Франка.

«День народження Івана Франка – це наше національно свято. Адже знаємо його, як борця, котрий все життя прожив з почуттям обов’язку перед своїм народом. Сьогодні Франко з нами не лише у назвах вулиць, університетів, музеїв і театрів, не лише у погруддях та пам’ятниках і не лише у день його уродин чи у день смерті.  Іван Франко з нами завжди і всюди, бо це невіддільна частина усіх українців, це наш «дух, що тіло рве до бою» і наш молот, який «лупає сю скалу», - наголосив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Також з нагоди 166-річниці від дня народження Івана Франка упродовж 27-28 серпня відбуватиметься низка інших заходів.