162 точки доступу – такою є мережа ЦНАПів Львівщини

Попри повномасштабну війну, ЦНАПи Львівщини продовжують безперебійно надавати швидкий держсервіс.

Зокрема, у нашій області нараховують 54 ЦНАПи, 16 територіальних підрозділів ЦНАП та 92 віддалені робочі місці адміністраторів ЦНАП. Загальна кількістю точок доступу ЦНАПів на Львівщині становить 162, що є хорошим показником для області.

«Продовжуємо модернізувати центри надання адмінпослуг, щоб ще більше людей могли отримати якісний державний сервіс. До кінця року на Львівщині планують відкрити ще 16 ЦНАПів у територіальних громадах області, але це все залежить від ситуації з наповненням як обласного, так і місцевих бюджетів», - зазначили в управлінні з питань цифрового розвитку Львівської ОВА.

Крім найнеобхідніших послуг, зараз там можна отримати комплексну послугу для внутрішньо переміщених осіб, компенсацію за їхній прихисток та подати повідомлення про пошкоджене майно.

Знайти найближчий до вас Центр надання адмінпослуг, який працює під час війни, дізнатися його адресу, контакти та графік роботи можна на платформі Дія.Центр.