16 червня відбудеться завершальна виставка-аукціон благодійного проєкту українських митців за кордоном «Руки для мами»

Благодійний проєкт «Руки для мами» передбачає представлення виставок українських митців у різних країнах Європи задля максимальної популяризації українського мистецтва у світі та для допомоги українцям, які постраждали у війні.

Так, кошти з продажу творів мистецтва скерують на протезування жінок, які постраждали під час обстрілів і втратили кінцівки.

Виставки відкрили вже у Берліні, Відні та інших містах. Завершальним етапом проєкту «Руки для мами» буде аукціон, який відбудеться у Львові 16 червня.

«Неможливо повірити в таку незламність українців, які всупереч усім обставинам переконано вірять в перемогу», – кажуть європейці, коли бачать виставку сучасного українського мистецтва «Руки для мами».

Днями організатори поділились зі мною проміжними результатами. Кажуть, європейці у захваті не тільки від нашої відважності, волелюбності та сили духу, але й від актуальності та глибини сенсів у мистецтві. На цьому наголошують зокрема галеристи та мистецтвознавці. Уже вдалось зібрати на протезування близько 200 тисяч гривень. Далі виставка поїде в десятки інших європейських міст, а можливо і за океан. Сподіваємось на підтримку та сприяння українських посольств за кордоном». – Зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Він також додав, що 16 червня у Львові відбудеться аукціон, який буде завершальним у цьому проєкті.

За таку ініціативу та організацію виставки-аукціону Максим Козицьий подякував Христині Береговській.

Він також подякував митцям, які віддали свої найкращі роботи, щоб допомогти, це: Любомир Медвідь, Микола Шимчук, Михайло Демцю, Богдан Пікулицький, Андрій Бокотей, Остап Патик, Юрко Кох, Василь Ярич, Володимир Богуславський, Людмила Богуславська, Андрій Ментух, Валерій Басанець, Ігор Береза, Ганна Лисик, Богдан Сорока, Віктор Москалюк, Ігор Ковалевич, Богдана Пацюк, Володимир Педляк, Василь Одрехівський, Ярина Шумська, Макар Москалюк, Лілія Студницька, Вероніка Чередниченко, Еліна Білоус, Мирон Катаран.

«Дякую також всім організаціям та структурам, які відгукнулися і сприяли у реалізації проєкту: Посольству України у ФРН, Посольству України в Республіці Австрія, Львівській обласній військовій адміністрації, департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОВА, департаменту архітектури та містобудування Львівської ОВА та його директорці Олені Василько, а також депутату Львівської облради Северину Хобзею, Фундації Шептицьких та Фундації «Support2402UA», – додав Максим Козицький.

Переглядів: 0