15 червня – Всесвітній день вітру

Щороку 15 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день вітру.

Мета проведення Дня вітру - це підвищення розуміння суспільства потенціалу та невичерпності вітрових ресурсів і позитивних ефектів, які дає використання відновлюваних джерел енергії.

На сьогодні вітер є одним найперспективнішніх альтернативних джерел енергії.

Вітрова енергетика активно розвивається і на Львівщині. На території області працюють 2 об’єкти вітрової енергетики загальною потужністю 13,2  МВт. За  2016 рік об’єктами ВЕС вироблено 23,1 млн. кВт*год., на 9,1 млн. (65%) більше, ніж у 2015 році, а у 2017 році у Львівській області планують ввести в експлуатацію 2 об’єкти вітрової енергетики загальною потужністю 26,2 МВт, а в перспективі ще 2 об’єкти на 73 МВт.

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації вітає підприємців, науковців, а також всіх причетних до розвитку вітрової енергетики.