13-річна жовківчанка перемогла на чемпіонаті України з настільного тенісу серед міні-кадетів

Учора, 12 лютого, на Львівщині завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед міні-кадетів.

На змаганнях за медалі боролись понад 130 учасників з різних куточків України. Чемпіонат приймала Академія настільного тенісу, заснована титулованим паралімпійцем Віктором Дідухом.

«Віктор Дідух — приклад того, які великі зміни здатна творити одна людина. У невеличкий населений пункт, село Андріївна Красненської громади, приїхали спортсмени з різних куточків України. Приїхали сюди, бо тут є один з найкращих тренувальних центрів настільного тенісу в Україні, який кілька років тому заснував Віктор зі своїми однодумцями», — зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім‘як.

Вихованка Віктора Дідуха, 13-річна Діана Колєннікова, яка зараз тренується в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі під керівництвом Миколи Шацького, виборола золото змагань серед дівчат.

Діана у фіналі виборола перемогу з рахунком 3:1. Її суперницею була  Тетяни Пукало з міста Рогатин на Івано-Франківщині.

Нагадаємо, Діана Колєннікова родом з Жовкви. Торік вона перемогла на міжнародному турнірі з настільного тенісу серії WTT YOUTH CONTENDER.