12 пікапів відправили зі Львівщини на передову завдяки БФ «Help Heroes Of Ukraine» та гурту «Без Обмежень»

Американський благодійний фонд закупив 100 автівок. Їх переправляють зі США морським шляхом.

Ще 12 авто високої прохідності в межах ініціативи Максима Козицького «1000 авто свободи» найближчим часом отримають наші захисники. Частина з них вже вирушила допомагати у боротьбі з російським ворогом.

Авто для ЗСУ придбав  американський благодійний фонд «Help Heroes Of Ukraine»  у співпраці з гуртом «Без Обмежень».

«В теперішніх реаліях автомобілі – це те, що потрібно великій кількості підрозділів з огляду на те, як вони експлуатуються в екстремальних умовах, зокрема під час обстрілів.  Крім цього перевага цих автомобілів – підвищена прохідність, що особливо актуально під час погіршення погоди. Адже тоді добирання та пересування по лінії фронту чи по бездоріжжю звичайним транспортом неможливе.  Щиро дякуємо американському фонду Help Heroes Of Ukraine, гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», українській діаспорі та кожному, хто донатить у нашу перемогу», - зазначив перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

Так, на початку жовтня завершився благодійний концертний тур українського гурту «Без Обмежень»  містами США та Канади (Філадельфія, Нью-Йорк, Детройт, Чикаго, Монреаль, Торонто, Маямі, Сан-Франциско, Ванкувер). За результатами, музиканти у співпраці з однією із найбільших благодійних організацій у США  Help Heroes Of Ukraine зібрали приблизно 180 тисяч доларів. Усі ці кошти скерували на потреби ЗСУ, а саме на купівлю авто та дронів. Зокрема, партія пікапів уже прибула в Україну та незабаром буде передана бойовим підрозділам.

«Це була частина одного великого міжнародного туру. Спершу була Європа, а згодом додались США та Канада. На кожному концерті люди були у вишиванках, з прапорами, співали гімн і це було надзвичайно приємно і навіть зворушливо. Активність людей була класна і я був здивований сумою, яку нам вдалось зібрати. Мені дуже хочеться подякувати всім тим людям, які приходять на концерти і до «Без Обмежень», і взагалі до українських артистів. Тому, що квиток, який ви придбали, це ж не квиток за концерт, а це ваш особистий донат і ваш особистий внесок у нашу спільну перемогу! І цих умовних 30-50 доларів за квиток – згодом перетворюються  в ці автомобілі», - розповів лідер гурту «Без Обмежень» Сергій Танчинець.

Музиканти спільно з волонтерами фонду під час кожного виступу збирали кошти на підтримку ЗСУ шляхом аукціонів.  Кожен охочий міг придбати прапор з автографом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, патріотичні футболки, ексклюзивні сувеніри, гітари, тощо.

«Ми надзвичайно вражені кількістю зібраних коштів. Коли ми на першому концерті продали футболку за 3 тисячі доларів - це нас здивувало!  А потім коли ми продали запасну нашу гітару за 20 тисяч доларів - нам це дало дуже великий поштовх і мотивацію йти далі і далі. Переконаний, що із командою фонду ми можемо більше. Тому будемо продовжувати і надалі підтримувати Україну. Також хай це буде хорошим прикладом для всіх колег «по цеху», для музикантів та організаторів. Тобто якщо поставити хорошу ціль і робити це щиро - результат буде не за горами», - розповів волонтер фонду Help Heroes Of Ukraine (м. Чикаго) та ведучий аукціонів Володимир Оленський.

Благодійна організація Help Heroes Of Ukraine у співпраці з Генштабом ЗСУ регулярно передає на фронт автомобілі. Упродовж останніх місяців закупили  приблизно 100 пікапів. Їх переправляють зі США морським шляхом.

«Ці пікапи - виключно американські автомобілі. Вони придбані на аукціонах в дилерів, які їх обслуговували. Фонд забирає їх до себе, проводить технічний огляд і морським шляхом доставляє до країн Прибалтики, а вже звідти - до України. Тут ми їх фарбуємо в такі гарні кольори і передаємо військовим. Від імені фонду  Help Heroes Of Ukraine хочу подякувати лідеру групу «Без Обмежень» Сергію Танчинцю, який долучився фінансово до придбання даних авто і відповідно відправки нашим військовим на фронт», -  зазначив директор представництва фонду Help Heroes Of Ukraine в Україні Володимир Заболотовський.

Нагадаємо, що наприкінці вересня зі Львівщини на передову завдяки БФ «Help Heroes Of Ukraine» вже відправили 14 пікапів.

Довідково

Help Heroes Of Ukraine – американська благодійна організація, створена в США у перші дні повномасштабного вторгнення Росії. Її заснували українці, які проживають в Чикаго. Від початку війни  вдалось відправити допомоги на суму приблизно 15 млн доларів. Фонд має підписані меморандуми зі Збройними силами України, що дозволяє працювати через офіційні запити. Завдяки відповідним ліцензіям в США, організація Help Heroes Of Ukraine може купляти та експортувати товари подвійного призначення. На фронт регулярно передають бронежилети, шоломи, військову форму, оптичні прилади, військове спорядження, автомобілі, дрони, тощо. Також фонд допомагає гуманітарною допомогою українцям, які постраждали внаслідок бойових дій.

Переглядів: 0