1 вересня – м.Новояворівськ – вечір пам’яті Андрія Кузьми

1 вересня 2017 року у м. Новояворівську пройде акустичний вечір пам'яті Андрія Кузьми.

Андрій Кузьменко, загальновідомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, народився 17 серпня 1968 року в місті Самбір Львівської області. З 13-ти років сім’я перебралася до містечка Новояворівськ, що на Львівщині де і пройшли шкільні роки хлопця. Мати Андрія була вчителькою музики, тому він з дитинства відвідував музичну школу та закінчив клас фортепіано. Зі слів самого Кузьми — мріяв стати водієм сміттєвоза.

З 10-ти років хлопчик починає активно цікавитися сучасною музикою. Як зізнався сам Андрій, цьому сприяло польське радіо та телебачення де постійно крутили зарубіжну музику. Оскільки рідне місто нашого героя було майже на кордоні з Польщею, Андрій досконало вивчив польську мову та міг вільно знайомитися з новинками музичного світу.

Тоді він захоплювався такими гуртами як The Beatles, Boney M., Exploited, Depeche Mode, The Cure, Alphavilleю. Підсівши на панк Андрій організовує свій перший музичний гурт під назвою «Ланцюгова реакція». Цей панк гурт грав на шкільних дискотеках та приніс першу музичну славу Кузьмі.

Після закінчення школи у 1985 році Андрій провалює спробу вступити до Львівського Медінституту та йде служити в армію. У 1987 році вступає на факультет стоматології Львівського медінституту де, на вимогу батьків, вчиться до 1993 року. Займається спортом та отримує звання кандидата у майстри спорту з біатлону.

У 1986 році Андрій знайомиться з Володимиром Шкондою з яким разом спочатку слухають а потім грають музику. Володя на гітарі, Андрій на піаніно. Згодом Кузьма назве цей період першим етапом формування гурту «Скрябін».

В студентські роки Андрій веде активне музичне життя: пише власні пісні, бере участь у різних проектах та створює сольні. В 1989 році формується перший склад «Скрябіна». До нього увійшли: власне Андрій Кузьменко (вокал, тексти, музика), Сергій Гера «Шура» (клавішні), Ростислав Домішевський «Рой» (бас-гітара), Ігор Яцишин (ударні) та Олександр Скрябін «Скряба» (звукорежисура). Першою композицією молодого гурту стала «Feel the Pain»

Переглядів: 1,056