«1 вересня школярі Львівщини повинні повернутися за парти і здобувати освіту»,–Олег Паска

Щоб відновити очне навчання на Львівщині в районах області організують виїзні наради керівництва департаменту освіти ЛОВА із керівниками відділів освіти територіальних громад та керівниками навчальних закладів. Зустрічі на місцях дають можливість розглянути особливості повернення до очного навчання в розрізі кожної громади та кожного закладу освіти.

Відповідні наради вже провели у громадах Яворівського, Самбірського, Дрогобицького та Стрийського районів.

«Наше завдання - докласти максимум зусиль, аби розпочати навчальний рік в очному форматі. Діти повинні піти до школи та здобувати якісну освіту»,– наголошує директор департаменту освіти Львівської ОВА Олег Паска.

Відновлення навчання в очному форматі можливе лише за умови наявності бомбосховищ, які облаштовують у підвальних приміщеннях навчальних закладів. Окрім цього,  в багатьох школах дотепер проживають внутрішньо переміщені особи, а частину шкільних автобусів передали на потреби армії. Це питання, які громади мають вирішити до початку нового навчального року.

Керівники закладів освіти отримали  розпорядження облаштувати укриття відповідно до санітарно-технічних норм, розробити план переселення внутрішньо переміщених осіб із будівель навчальних закладів та підготувати школи до початку навчального року.

«Необхідно зробити усе можливе, щоб з 1 вересня навчання відбувалося у звичному режимі та було безпечним для учасників освітнього процесу. Враховуючи небезпечну ситуацію в країні, відкриття шкіл можливе лише за наявності укриттів на випадок обстрілів»,– підсумовує Олег Паска.

Переглядів: 0