06.05-День Львівського фахового коледжу спорту

Іван Собко привітав учнів та колектив закладу зі святом.

Сьогодні у закладі обласного підпорядкування «Львівський фаховий коледж спорту», який визнаний найкращим в Україні у 2022 році, відзначають День коледжу та вшановують свого небесного покровителя Юрія Змієборця.

З цієї нагоди у коледжі відбувся урочистий захід, під час якого найкращим та найтитулованішим учням та студентам, а також тренерам, вручили нагороди за високі досягнення у спорті.

Профільний заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко побажав вихованцям закладу перемог та підкреслив, що команда обласної адміністрації всебічно підтримує розвиток спорту.

«У вашого коледжу чудові традиції. У вас є свій гімн, у вас неймовірно багато досягнень. Щоб це все мати і мати успішну, незалежну, непереможну державу, треба багато працювати – в спорті теж. Щоб стати олімпійським чемпіоном, треба закінчити ваш заклад, працювати над собою і потрапити під наставництво класного тренера. Але для розвитку та руху вперед потрібна й фінансова підтримка. Багато років спорт, культура та інші галузі, фінансувалися за залишковим принципом. Команда Львівської обласної військової адміністрації робить конкретні кроки, щоб це змінити. Важливо вкладати у розвиток дітей, щоб вони вчитися, займатися спортом, мали якісне позашкілля. Бажаю вам, щоб ви всі були першими і втілювали свої бажання!», – зазначив Іван Собко.

Привітати колектив, учнів та студентів коледжу завітали також голова регіонального відділення Національного олімпійського комітету України на Львівщині Юрій Турянський, заступник начальника управління молоді та спорту Львівської ОВА Андрій Тур, директор Центру спортивної медицини та реабілітації Степан Середа, випускник коледжу, багаторазовий чемпіон світу та Європи з кульової стрільби Ігор Кизима.

Нагадаємо, що у 2022 році, за рейтингом Міністерства молоді і спорту, Львівський фаховий коледж спорту визнаний найкращим в Україні серед закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю. Так, минулоріч 168 учнів коледжу стали переможцями та призерами офіційних Всеукраїнських змагань – вони вибороли 376 нагород. 35 спортсменів брали участь в офіційних міжнародних змаганнях, чемпіонатах Європи та світу, де здобули 22 призових місця. До складу збірних команд України у 2023 році увійшов 121 спортсмен.

Зараз у коледжі навчаються понад 400 учнів та студентів, функціонують 13 відділень з олімпійських видів спорту, пріоритетних для Львівщини: бокс, боротьба, веслування, водне поло, гандбол тощо. Директор закладу – Степан Родак.