Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Повідомляємо, що об 11-й годині 07.02.2017 року в залі засідань районної ради під керівництвом голови райдержадміністрації відбудеться засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Надаємо Вам проект протоколу засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Відповідно до проекту протоколу виступаючим просимо підготовити доповіді, які надати через сектор з питань ЦЗ райдержадміністрації до 11-ї години 06.02.2017 року.

Всім запрошеним на засідання комісії бути готовими до обговорення питань порядку денного.

Додаток: проект протоколу засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 04 від 07.02.2017 року на 4-х арк. (надіслано на Вашу електронну скриньку).

П Р О Т О К О Л № 04 чергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій