Закриття навігації на водних об’єктах району

Відповідно до статей 6, 14 і 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації "Про закриття навігації на водних об’єктах області" від 6.11.2017 року №1069/0/5-17, враховуючи п. 8.2. розділу 8 "Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Львівської області", затверджених рішенням обласної ради від 28 грудня 2012 року № 661, та з метою упорядкування плавзасобів, забезпечення безпеки руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді і рішень засідання Кабінету Міністрів України від 18.10.2015 (Протокол № 14), на якому розглядалось питання щодо аварії з судном «Іволга», згідно з п. п. 2.1.3., 2.1.4.2 "Правил користування  маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Львівської області":

1. Закрити з 15 листопада 2017 року навігацію та припинити використання маломірних (малих) суден на водних об’єктах району.
  2. З метою попередження порушень правил експлуатації засобів водного транспорту в осінньо-зимовий період, власникам баз стоянок і судноводіям маломірних (малих) суден організувати їх зберігання в берегових спорудах під надійною охороною.
  3. Міським, селищним, сільським головам:

3.1. Попередити через засоби масової інформації всіх власників маломірних (малих) суден про закриття навігації та заборону експлуатації суден в міжнавігаційний період.

3.2. До 20 квітня 2018 року організувати перевірку на водоймах підпорядкованих адміністративних територій:

3.2.1. У власників баз стоянки маломірних суден (спортивних, стоянки моторних і вітрильних суден, катерів і гідроциклів, прокату веслових човнів і водних велосипедів) наявність у них свідоцтв про реєстрацію бази.

3.2.2. У власників плавзасобів, якими здійснюється перевезення (прогулянка) пасажирів  (катером, моточовном, гідроциклом, "бананом", що буксирується) - відповідної ліцензії на право перевезення пасажирів або вантажів, свідоцтв на право управління маломірним моторним або вітрильним судном, документів реєстрації плавзасобів та  проходження ними періодичних техоглядів.

У разі відсутності вищезазначених документів  власникам баз стоянки та судновласникам забороняти їх діяльність та повідомляти в Управління Укртрансбезпеки Львівської області для застосування адміністративних заходів.

3.3. Організувати в міжнавігаційний період проведення власниками причалів, поромів, мостів, берегових споруд, рятувальних станцій і постів, штрафних майданчиків для зберігання суден-порушників, поточного ремонту з метою їх приведення у готовність до відкриття навігації 2018 року та сезону безпеки на воді.

3.4. Організувати на території міст, селищ і сіл району в міжнавігаційний період підготовку до проведення оглядів баз стоянки маломірних (малих) суден: прокатних баз веслових човнів і водних велосипедів, баз відпочинку та санаторіїв, організацій Українського товариства мисливців та рибалок, мисливсько-рибальських господарств, рибальсько-човнових кооперативів, гідроцехів підприємств, спортивних баз дитячих юнацьких спортивних шкіл з веслування тощо та перевірку порядку зберігання плавзасобів у зимовий період.

3.5 Довести  до населення, що надання адміністративних послуг з питань реєстрації маломірних (малих) суден і видачі суднових реєстраційних документів, оформлення та видачі свідоцтв на право управління судном, ліцензій на право здійснення господарської діяльності з перевезення водним транспортом пасажирів і вантажів, реєстрація баз для стоянки маломірних (малих) суден проводиться виключно Управлінням надання адміністративних послуг на водному транспорті Укртрансбезпеки.

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 березня 2017 року № 219/02-06 "Про відкриття  навігації на водних об’єктах району".
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

Про закриття навігації на водних об’єктах району