За добу на Львівщині одна людина загинула через переохолодження

Загалом за минулу добу у Львівській області шестеро людей потрапили до лікарень. Одна людина померла.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС у Львівській області.

Вчора, 11 січня о 10:35 поблизу с. Коханівка Яворівського району в полі було виявлено тіло жінки, 1968 року народження, без ознак насильницької смерті, що проживала в с. Гуки Яворівського району. Попередня причина смерті – переохолодження.

Серед інших постраждалих:

• 25-річний житель м. Великі Мости Сокальського району - стан легкої важкості  (обмороження першого ступеня обох кистей ніг і рук);
  • 48-річний житель с. Великий Дорошів Жовківського району - стан середньої важкості  (часткове обмороження нігтьових фалангів І-ІІ пальців обох ніг);
  • 56-річний житель м. Новий Розділ - стан легкої важкості (обмороження правої вушної раковини);
  • 48-річний житель с. Майдан Жовківського району - стан середньої важкості (загальне переохолодження);
  • 54-річний житель с. Которино Жидачівського району - стан середньої важкості (обмороження перших пальців обох стоп);
  • 42-річний житель с. Воля Блажівська Самбірського району -стан середньої важкості (обмороження другого ступеня обох кистей верхніх кінцівок).

Нагадаємо, що раніше на Львівщині від переохолодження загинула безпритульна жінка.  10-го січня на одній із вулиць міста Золочів Львівської області виявили тіло 58-річної жінки.