ЯК ПОВОДИТИСЬ ВОДІЯМ В СНІЖНУ ПОГОДУ?

Прийшла казкова пора – зима. Головне завдання кожного підготувати себе, як поводитись в сніжну погоду та водити машину в сніг.

Сподіваємося, що нагадувати про те, що на машині вже давно повинна стояти зимова гума. Якщо ні, то ви знаєте, що треба зробити. Далі потрібно адаптувати вже не сам автомобіль, а наш стиль водіння. Мінімальна помилка, яку можна було допустити влітку, зараз може привести до дуже серйозного ДТП, адже дороги слизькі, гальмівний шлях довший.

В першу чергу на засніженій дорозі потрібно намагатися спрогнозувати і уникнути заздалегідь потенційно небезпечні ситуації. Звучить трохи складно, але насправді все дуже просто. Якщо ви їдете понад 30 км на годину, то дистанцію від машини, яка попереду, повинна бути більше звичайного. Самі розумієте чому. Ну і звичайно, не забувайте, що гальмівний шлях збільшений не тільки у вас, але і у всіх інших.

Окремої уваги заслуговує гальмування на снігу. Будь-яка помилка може призвести до обертання, заносу або перекидання автомобіля. Важливо розуміти, що в той момент, коли ви натиснули на педаль гальма, передні колеса автомобіля перевантажуються, а задні колеса, навпаки, недорубаюся, автомобіль як би клює носом. Якщо ви натиснете на гальма під час повороту, задні колеса вашої машини сильно занесе. Якщо влітку ми могли собі дозволити зробити подібне на невисокій швидкості, то на мокрій або засніженій дорозі вистачить і 30 км на годину, щоб вас винесло з дороги.

Будьте обережними та уважними!

Переглядів: 23