КОЛИ ВІДНОВЛЯТЬ ВОДОПОСТАЧАННЯ?

Внаслідок погодних умов стався  обрив ліній електропередач , знеструмлено 25 населених пунктів та без водопостачання залишилось 7 населених пунктів (7 тисяч абонентів).

Водопостачання відновиться через 8 годин (час заповнення труби водою) після відновлення електропостачання водозабору «Парашка».

Також попереджаємо, що очікується зниження температури повітря: 30 жовтня впродовж доби від 3 º морозу до  2 º тепла, 31 жовтня вночі 1 – 6 º  морозу, вдень від 2 º   морозу до 3 º  тепла.

На дорогах ожеледиця. Утворення нестійкого снігового покриву.

Пам’ятайте, що найкращий спосіб вийти з неприємної ситуації - це до неї не потрапляти. Відмовтесь на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі та туристичних походів. Обмежте час перебування на вулиці та пересування, особливо поза межами населених пунктів у сільській місцевості.

Будьте дуже обережні, виходячи з будинку. Остерігайтесь: частин конструкцій та предметів, які нависають на будівлях; обірваних дротів від ліній електромереж; розбитого скла та інших джерел небезпеки.

 

З А П А М ’Я Т А Й Т Е :

Ваше життя та здоров’я перш за все залежить від вибору правильної поведінки. Не нехтуйте правилами безпеки. Будьте обережні!

Переглядів: 149