Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови Володимира Дзюньки у райдержадміністрації відбулось позачерговt засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Під час наради обговорили питання щодо встановлення “червоного” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території району, затвердження переліків потенційно-небезпечних об’єктів Яворівського району, звернення жителів Яворівського району, які постраждали внаслідок пожеж.

Лікар-педіатр КНП Яворівської міської ради Львівської області “Яворівська центральна районна лікарня” Качмар Світлана Олексіївна проінформувала про стан вакцинації у районі на сьогодні.

«На сьогодні у Яворівському районні вакциновано 64 528 мешканці проти COVID-19. За минулу добу щеплено 1470 осіб. Щеплюють мешканців району препаратами CoronaVac, AstraZeneca, Pfize. Ми повинні пам’ятати лише вакцина допоможе побороти пандемію та вберегти життя наших близьких» - Світлана Качмар

Завідувач Яворівського районного відділу Державної установи "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України" Гринчук Ярослав Михайлович наголосив про ситуацію поширення гострої респіраторної інфекції COVID-19 на території Яворівського району та важливість вакцинації у боротьбі з пандемією.

Також Ярослав Гринчук зазначив, про те, що на  захворюваність та за прогнозом  епідситуації  активно  впливає стан  проведення вакцинації  населення.

За результатами засідання вирішили відповідно до пункту 34 постанови Кабінету Міністрів України від  9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідеміологічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 встановити з 00 год. 00 хв. 30 жовтня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 на всій території Яворівського району.

Додатково до обмежувальних заходів визначених п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідеміологічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» запровадити на території Яворівського району обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

На завершення Володимир Петрович представив нового начальника Яворівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Саєнко Михайла Олександровича.