Увага! Попередження про високу пожежну небезпеку у районах Львівщини

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології 14 серпня по південній половині території Львівської області та у Яворівському районі очікується надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас), у Бродівському районі – висока (4-й клас).

15 – 16 серпня по північній половині території Львівської області та місту Львову висока пожежна небезпека (4-й клас), в Яворівському районі – надзвичайна (5-й клас).

Загалом, 14 серпня на Львівщині очікується мінлива хмарність. Без істотних опадів, лише ввечері місцями короткочасні дощі, грози, град. Вітер південний, 9 – 14 м/с. Температура повітря вдень 27 – 32° тепла.

У зв'язку з утриманням переважно сухої погоди, Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі у екосистемах та дотримуватися елементарних правил безпеки: не кидати в лісі палаючі недопалки, не розводити багаття в густих заростях, під низько звисаючими кронами дерев, поруч зі складами деревини, торфу, в безпосередній близькості від сільськогосподарських культур; не випалювати суху траву в полях і на лісових галявинах, не розводити багаття у вітряну погоду і залишати його без нагляду.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!