Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України:

В зв’язку з впливом активних атмосферних фронтів з заходу 14 серпня очікуються сильні дощі, грози; подекуди пориви вітру та шквали 17 – 22 м/с, град.

I рівень небезпечності, помаранчевий).

 З очікуваними значними (зливовими) дощами очікується підйом рiвнiв води над рівнями 13 серпня на 08 год.:

               - 14 - 15 серпня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра на 0,2 - 1,2 м;

               - 14 - 16 серпня на рiчках басейну Захiдного Бугу на 0,2 - 0,7 м.

При зливових дощах 14 серпня можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в гірських районах можливі окремi селi. Мiсцями можливий початковий вихiд води на заплаву: р.Вишня - с.Твiржа (басейн Сяну).

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

 - при ускладненої обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

 Додаток: Режим водних об’єктів станом на 13.08.19 року.

Служби, РДА-МВК 14.08.19 мильні дощі, грози, шквали

Переглядів: 42