Штормове попередження

Штормове попередження

 За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України:

По території Львівської області: До кінця доби 07 грудня із збереженням вночі та вранці 08 грудня місцями туман видимістю 200 – 500 м, ожеледь. На дорогах ожеледиця.

По місту Львову: До кінця доби 07 грудня із збереженням вночі та вранці 08 грудня туман видимістю 200 – 500 м, ожеледь. На дорогах ожеледиця.

(І рівень небезпечності, жовтий).

Попередження про зміну гідрологічної ситуації: Гк-49

08 – 10 грудня у верхів’ях Дністра та на його гірських притоках очікується посилення льодоутворювальних процесів, шугохід, місцями встановлення льодоставу.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

            - уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

            - при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

Переглядів: 2