Штормове попередження

Штормове попередження

 За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України:

По території Львівської області:

В другій половині дня 05 серпня із збереженням вночі 06 серпня грози, пориви вітру та шквали 17 – 22 м/с, в окремих районах 25 м/с. Значні дощі, місцями сильні дощі, град. Вдень 06 серпня грози, пориви західного вітру 17 –22 м/с, град.

По місту Львову:

В другій половині дня 05 серпня із збереженням вночі 06 серпня значний дощ. 06 серпня гроза, пориви вітру 17 – 22 м/с, град.

(І рівень небезпечності, жовтий).

Попередження про зміну гідрологічної ситуації: Гк-37

Ввечерi 05 серпня та впродовж доби 06 серпня на рiчках басейнів Сяну, Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,3 - 1,3 м над рiвнями 05 серпня на 08:00 год. В мiсцях проходження сильних дощiв можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку з пiдтопленням понижених дiлянок.

Попередження про небезпечне гідрологічне явище (НГЯ – IІ): №Г - 24

Ввечерi 05 серпня та вночi 06 серпня в гiрських районах Львiвської області iснує загроза формування окремих селей.

(помаранчевий рівень небезпеки).

            З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

- при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

Додаток: відомості про режим водних об’єктів станом на 05.08.21 року.

Переглядів: 1