Штормове метеорологічне попередження

 

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області:   

В другій половині дня 23 травня місцями сильні зливи, в окремих районах шквали               17 – 22 м/с. 24 травня грози. Вранці та вдень місцями сильні зливи, пориви західного вітру та шквали 17 – 22 м/с, град.

У зв'язку з очiкуваними сильними зливами 24 - 25 травня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках рiчок до 2 м над рівнями                    23 травня на 08:00 год. Мiсцями можливий вихiд води на заплаву. При сильних зливах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах iснує загроза утворення селей.

             З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

            - уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

            - при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

Штормове метеорологічне попередження: НЯ – 19 (доп.)

Область, місто:

В другій половині дня 23 травня місцями сильні зливи, в окремих районах шквали 17 – 22 м/с.

 Штормове метеорологічне попередження: НЯ – 20

Область, місто:

24 травня грози. Вранці та вдень місцями сильні зливи, пориви західного вітру та шквали 17 – 22 м/с, град.

 

Штормове гідрологічне попередження: № Г – 14

 

У зв'язку з очiкуваними сильними зливами 24 - 25 травня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках рiчок до 2 м над рiвнями 23 травня на 08:00 год. Мiсцями можливий вихiд води на заплаву. При сильних зливах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах iснує загроза утворення селей.

 

Переглядів: 172