Шановні мешканці Яворівського району!

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 19 червня 2019 року в період з 14:50 год до 14:55 год департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитися навчальне оповіщення населення міста Львова та області за сигналами цивільного захисту.

Будуть увімкнені електро сирени та будуть передаватись повідомлення для населення через засоби телебачення та радіомовлення.

Звучання електро сирен означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”. Почувши його негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на хвилю “Львівського радіо” на частоті 103,3 МГц в ФМ-діапазоні, а телеприймачі перемикнути на ефірні канали “Першого національного” Національної суспільної телекомпанії України, ТРК “Львів” обласного телебачення або телеканал “ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ” та прослухайте повідомлення департаменту з питань цивільного захисту. 

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.

Рекомендації населенню по сигналах

Переглядів: 282