Щодо попередження та недопущення можливих терористичних проявів

 

За інформацією Управління Служби безпеки України у Львівській області  (лист від 24.01.2017 року №62/5/590) ситуація, що склалася в Україні у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на території східних областей та активізацією діяльності міжнародних терористичних організацій, свідчить про суттєве зростання кількості злочинів,  вчинених з використанням саморобних та штатних вибухових пристроїв у місцях масового перебування людей.

Враховуючи вищенаведене та з метою запобігання диверсійно-терористичним проявам, вжиття заходів упереджувального характеру та  доведення до сільських, селищних рад, міських (районного та обласного значення), житлово-комунальних організацій надсилаємо Алгоритм дій посадової особи при отриманні інформації щодо вчинення (загрози вчинення) діяння з ознаками терористичного характеру.

Додаток: Алгоритм дій посадової особи при отриманні інформації щодо вчинення (загрози вчинення) діяння з ознаками терористичного характеру на 5 аркушах в 1 прим.

 

З повагою

Т.в.о. директора департаменту                                                            О.І. Харчук

Алгоритм дій посадової особи при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного характеру

Переглядів: 429