Щоб забезпечити безпеку дітей!

У високотехнологічний вік, у час коли наша держава зазнає агресії зі сторони суміжної держави підвищуються ризики виникнення надзвичайних ситуацій різного роду.

З метою навчити дітей долати свої страхи, свідомо діяти та реагувати в ситуаціях підвищеного ризику, згідно Плану основних заходів цивільного захисту Яворівського району на 2018 рік 19 квітня для директорів загальноосвітніх шкіл району проведено показовий День цивільного захисту на базі опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1».

Школа доглянута, багато квітів, чистенько, багато наглядної агітації, представлено виставку вишиванок і старожитностей, діти привітні. Все що оточує дітей зроблено з любов'ю завдяки активній участі працівників цього закладу та батьків.

Учасниками заняття були і ті особи, які долучились до його підготовки, а саме: заступник міського голови М.Новояворівськ Ігор Горін, начальник штабу цивільного захисту відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль,інженер по техніці безпеки  відділу освіти райдержадміністрації Орест Фірчук, майстер виробничого навчання Львівських міських курсів цивільного захисту Богдан Сеник, заступник начальника ДПРЧ-23 м.Новояворівськ Євген Федін.

Згідно з програмою семінару  відпрацьовано ряд практичних заходів за планом комплексного об’єктового тренування, а саме: комплексні змагання  з елементами цивільного захисту між хлопцями та змагання з медико-санітарної підготовки між дівчатами 9 класів (вчителі: Глинський І.М.,        Газда Л.З. та медичні працівники школи: Вольдюшкіна О.М., Маслійович Т.П.); майстер-клас від військових медичних інструкторів з тактичної медицини 184 Навчального центру ( Ясінський І.А., Любас О.М.); майстер-клас щодо маніпуляцій з вибухонебезпечними предметами       (Васільєв В.В.);  показові уроки з питань цивільного захисту, безпеки життєдіяльності, екологічної безпеки, психологічної безпеки (вчителі:   Данкевич Л.С., Дмитрик О.М., Кореновська О.В., Лихолат С.В., Чопик М.М.,       Барчишин Л.В., Когут Л.М.); виховний захід «Зупинімось – останній є шанс, ця планета не тільки для нас…» (вчитель Харламова О.О.); конкурс-виставка малюнків, стінних листівок, фотогазет та іншої настінної агітації з питань цивільного захисту (вчитель Ястремська Т.М.); книжкова виставка з питань цивільного захисту (бібліотекарі: Хоча О.Я., Созанська О.Т.).

IMG_20180419_132808

Були відпрацьовані дії за сигналом «Увага - всім!» за  ввідною в умовах надзвичайної ситуації (пожежа в приміщені школи) та організовано залучення невоєнізованих формувань цивільного захисту (ланки пожежогасіння, ланки охорони громадського поряду, ланки зв’язку і оповіщення, медичної ланки) та фахівців державної пожежно-рятувальної частини   № 53 м. Новояворівська (керівник Федін Є.Г.), медичних інструкторів 184 Навчального центру для проведення невідкладних робіт щодо локалізації та ліквідації надзвичайної ситуації (командир Рожко П.А.).

Велика робота у підготовці семінару проведена заступником директора з НВР Макоус-Застовною Тетяною Іванівною.

Підводячи підсумки цих навчань всі виступаючі дякували керівникам за підготовку та організацію заняття і відзначали чудову підготовку підпорядкованих їм колективів.

Саме на таких зустрічах керівники освітніх закладів не тільки обмінюються досвідом роботи, а й удосконалюють методику організації та проведення "Дня цивільного захисту".

 

Завідувач сектору з питань

цивільного захисту райдержадміністрації   підпис    Володимир Комар

Переглядів: 414