Опитування буде актуальним у період до 24:00 год 25 березня поточного року

20 березня поточного року проводилась перевірка систем оповіщення Львівської області. Під час перевірки вмикались електросирени. Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення та районних центрів департаментом з питань цивільного захисту облдержадміністрації проводиться електронне опитування мешканців області.

У зв’язку з низькою активністю населення у проведенні опитування необхідно повторно організувати роботу щодо:

- розміщення тексту повідомлення на офіційних сайтах РДА (МВК), а також в друкованих і електронних ЗМІ (текст повідомлення додається);

- інформування населення щодо проведення опитування через місцеві студії (редакції) проводового радіомовлення та телерадіокомпанії (ФМ-радіомовлення та телебачення), з якими укладено відповідні угоди;

- інформування населення через соціальні мережі.

Текст повідомлення:

“20 березня поточного року проводилась перевірка систем оповіщення Львівської області. Під час перевірки вмикались електросирени. Уривчасте звучання електросирен означає сигнал «Увага усім!». Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення та районних центрів департаментом з питань цивільного захисту облдержадміністрації проводиться електронне опитування мешканців області: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування https://goo.gl/forms/amDCm9jhi2xJCyv62 та відповісти на декілька нескладних запитань. На підставі проведеного опитування будуть проводитись роботи з удосконалення системи оповіщення та покращення якості оповіщення.

Звертаємо увагу, що доступ за посиланням для опитування буде продовжено до 24:00 год. 27 березня поточного року. Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у опитуванні!”