Обережно на дорогах ожеледиця

Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України:

По Львівській області:

04 лютого вранці та вдень на дорогах ожеледиця.

Вдень місцями значні опади (дощ з переходом в мокрий сніг та сніг).

По місту Львову:

04 лютого вранці та вдень на дорогах ожеледиця.

(І рівень небезпечності, жовтий).

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

- при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.