Обережно на дорогах ожеледиця

Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області: 

По території Львівської області та місту Львову:

26 грудня на дорогах ожеледиця. Вдень місцями пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с.

У зв’язку з приростом снігу та хуртовинами, 25 – 26 грудня в горах Львівської області очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

 Для автотранспорту:

Збережеться рівень загрози 1 – зелений (незначні ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць).

 З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

- при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по      тел. 101.

Пропонуємо головам Сколівської, Турківської, Дрогобицької, Старосамбірської райдержадміністраціям та м. Борислав довести інформацію до керівників баз відпочинку та об’єктів відпочинку у гірській місцевості.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

Служби ожеледиця, вітер, лавини 25.12.18 (2)

Переглядів: 76