Обережно на дорогах ожеледиця

 

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території областіта м. Львова:

 У найближчі 2 години із збереженням до кінця доби 07 грудня та вночі і вранці  08 грудня місцями сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу (переважно по півдню території). На дорогах ожеледиця.

Для автотранспорту: 1 рівень загрози – зелений (незначні ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць), місцями  2 рівень загрози – жовтий ( порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць).

 08 – 10 грудня на рiчках басейнів Сяну, Дністра очiкується підйом рівнів води на 0,2 – 0,8 м над рівнями 07 грудня на 08 год.

  З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

 - при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по      тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

Служби 07.1.18 мокрий сніг, ожеледиця (1)

Переглядів: 235