Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

7 лютого 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Самардак  провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій 

Присутнічлени районної комісії з питань ТЕБ і НС.

_DSC1716 _DSC1714

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Щодо виконання рішень районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 29 січня 2019 року (Протокол № 02).
  2. Підсумки підготовки цивільного захисту Яворівського району у 2018році та затвердження Плану роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на 2019 рік.
  3. Про затвердження Плану підготовки структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, районних спеціалізованих служб цивільного захисту, суб’єктів господарювання до комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.
  4. Про приведення захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів у готовність до використання за призначенням.
  5. Про затвердження Номенклатури та обсягів матеріальних резервів Яворівського району на рік для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та їх наслідків.
  6. Про наслідки пожежі в господарстві Мірки Ігоря Ярославовича жителя с. Нагачів, вул.Міроцька,70 (вх.№17/292 від 24.01.2019 року).

СЛУХАЛИ:

  1. Щодо виконання рішень районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 29 січня 2019 року (Протокол № 02).

 

Протокол комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації 07.02.2019.

Відео:

 

Переглядів: 442