Інформація щодо погодних умов на території Львівської області

5 січня за інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на Львівщині очікується хмарна погода. Часом сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер західний з переходом на північно-західний, 7 – 12 м/с, вранці пориви 15 – 20 м/с, хуртовини. Температура повітря впродовж доби  2 – 7°С морозу, в другій половині дня зниження температури до 10 – 12°С морозу.

У зв’язку зі значним пониженням температури повітря та погіршенням погодних умов Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує громадянам про основні правила безпеки під час перебування на свіжому повітрі під час морозів.

Під час перебування на вулиці в холодну пору року в жодному разі не можна вживати алкогольних напоїв – алкогольне сп’яніння викликає велику втрату тепла. Додатковим фактором є неможливість сконцентрувати свою увагу на ознаках обмороження.

Слід носити вільний багатошаровий одяг – це сприяє нормальній циркуляції крові. Захищати відкриті ділянки шкіри.

Особливу увагу необхідно приділяти взуттю. Тісне взуття, відсутність устілки, вологі шкарпетки часто є головною передумовою для появи перших ознак обмороження.

По можливості варто ховатись від вітру – ймовірність обмороження у вітряну холодну погоду значно вища.