Інформація щодо графіку проведення комплексної перевірки СЦО

Відповідно до графіку планових перевірок 17 квітня 2019 року буде проводитись комплексна перевірка технічного стану територіальної та місцевих систем централізованого оповіщення ЦЗ у містах і районах області (без запуску електросирен).

На час комплексної перевірки встановлюється наступний графік включення апаратури оповіщення з ПУ облдержадміністрації:

- перевірка системи централізованого оповіщення керівного складу ЦЗ на телефони мобільного зв’язку (без запуску СЦВ) - о 07:30 год.;

- перевірка системи централізованого оповіщення керівного складу ЦЗ на стаціонарні телефони (запуск СЦВ) – о 10:00 год.;

- комплексна перевірка територіальної системи оповіщення (видача команд по апаратурі без доведення до абонентів сигналів ЦЗ) – у період з 12:20 год. до 12:50 год.;

- перевірка системи централізованого оповіщення населення з включенням РТВ міст та районів області з передачею відповідного повідомлення через           радіотрансляційні мережі (без включення електросирен) – у період з 14:50 год.     до 15:00 год.

Звертаємо увагу, що оповіщення на мобільні телефони керівного складу ЦЗ та посадових осіб, залучених до передачі сигналів, буде проводитись централізовано      з номеру телефону (032)241-04-90. Необхідно зберегти зазначений номер як основний для проведення оповіщення.

О 07:30 год. буде доведено голосове повідомлення про перевірку системи оповіщення, необхідно прийняти виклик із зазначеного номеру та прослухати повідомлення до кінця (у випадку, якщо повідомлення не буде прослухано повністю, апаратура оповіщення буде проводити виклик повторно).

 У зв’язку із тим, що тестування проводиться в автоматичному режимі доповіді про отримане голосове повідомлення не надавати.

Зазначену інформацію необхідно довести до керівників райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення, їх заступників (голів районних та міських комісій з питань ТЕБ і НС), та чергових служб (чергових територіальних підрозділів ГУ Національної поліції у Львівській області та чергових РДА і МВК).

Одночасно, просимо забезпечити присутність працівників структурних підрозділів РДА (МВК) з питань цивільного захисту під час проведення комплексної технічної перевірки на об’єктах зв’язку ЛФ ПАТ “Укртелеком” та територіальних підрозділах ГУ НП у Львівській області, де встановлено обладнання та апаратуру оповіщення і зв’язку.

Переглядів: 136