Інформація про відкриття навігації  на водних об’єктах району

Відповідно до статті 6.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 16-3 Закону України «Про транспорт», Положення про Державну службу морського та річкового транспорту України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 вересня 2017року № 1095, Правил технічної експлуатації судноплавних гідротехнічних споруд, затверджених наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 13червня 2007 року № 492, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 09 липня 2007року за № 780/14047, статей 6, 14 і 29 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи п. 8.2 розділу 8 Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Львівської області, затверджених рішенням обласної ради від 28 грудня 2012 року № 661, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації "Про відкриття навігації на водних об’єктах області" від 9.04.2019 року № 322/0/5-19 та з метою упорядкування плавзасобів, забезпечення безпеки руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді:

  1. Відкрити навігацію на водних об’єктах району для маломірних (малих) суден з 15 квітня 2019 року за умови плавання маломірних суден виключно у світлий час доби при сприятливих метеорологічних умовах на водних об'єктах району, на яких дозволене судноплавство.
  2. Міським, селищним, сільським головам:

2.1. Довести до відома власників маломірних (малих) суден, що стоянка та експлуатація плавзасобів, які не зареєстровані та не пройшли технічного огляду (не мають технічного талону), без нанесених бортових номерів на водних об’єктах району забороняється.

2.2. З відкриттям навігації на підставі вимог Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Яворівського району, силами місцевих органів влади забезпечити на водоймах, розташованих на підзвітній території, підготовку до експлуатації баз (споруд) для стоянки маломірних суден та контроль за дотримання вимог безпеки судноплавства маломірних (малих) суден.

2.3. До 10 травня 2019 року організувати на підзвітній території виявлення незареєстрованих маломірних (малих) суден і баз для їх стоянки, (перелік яких надати у сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації) підготовку до оглядів зареєстрованих маломірних (малих) суден і штрафних майданчиків для зберігання тимчасово затриманих водних транспортних засобів, які не відповідають вимогам чинного законодавства.

3. Рекомендувати:

3.1. Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, що мають на водних об’єктах району маломірні (малі) судна та лінійні причальні гідротехнічні споруди (на базах і зонах відпочинку, мисливсько-рибальських господарствах, спортивних школах, таборах і прокатних базах), до 10 травня 2019 року привести ці об’єкти у відповідність до вимог Положення про систему управління безпекою судноплавства на морському і річковому транспорті та зареєструвати їх у Подільсько-Карпатському міжрегіональному управлінні Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації) і Службі флоту Регістру судноплавства України в місті Львові.

3.2. Яворівському відділу поліції  головного управління Національної поліції у Львівській області (І.Муха) відповідно до плану взаємодії та координації між суб’єктами державного контролю (Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством інфраструктури України) у сфері забезпечення безпеки на транспорті, у разі зупинки працівниками поліції, перевіряти наявність у водіїв, які перевозять засоби водного транспорту, відповідні державні реєстраційні документи, діючі технічні талони та нанесення бортових номерів. З відкриттям сезону безпеки на воді організувати патрулювання на водоймах, де проводиться масовий відпочинок людей та використовуються маломірні (малі) судна.

3.3. У період проведення тримісячника охорони нерестуючої риби заборонити вихід усіх маломірних (малих) суден, за виключенням спеціально уповноважених суден Управління Держрибагентства України у Львівській області, Державної екологічної інспекції у Львівській області, Державної служби морського та річкового транспорту України, Львівської центральної рятувально-водолазної служби, Головного управління ДСНС України у Львівській області, патрульних тренерських моточовнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл з веслування на байдарках і каное під час тренувань, вітрильних суден фізичних осіб та веслових човнів і водних велосипедів, що належать прокатним базам, на водойми району:

- у басейнах річок з усіма притоками до 10 червня 2019 року;

- в усіх водосховищах і технічних водоймах до 10 червня 2019 року;

- у придаткових системах водойм до 30 червня 2019 року.

3.4. Яворівському відділу поліції  головного управління Національної поліції у Львівській області (І.Муха), Яворівському районному відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області  (Р.Іванчишин) із залученням представників Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України, Служби флоту Регістру судноплавства України в м. Львові, Державної екологічної інспекції у Львівській області та Управління Державного агентства рибного господарства України у Львівській області (Львівський рибоохоронний патруль), посилити контроль за дотриманням судноводіями та власниками суден встановлених норм і правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах району, вживати заходів щодо забезпечення безпеки руху суден, попередження нещасних випадків із суднами та людьми на воді, недопущення забруднення навколишнього природного водного середовища шляхом організації та проведення спільних рейдів протягом усього навігаційного періоду.

4.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 3 грудня 2018 року № 1194/02-06 «Про закриття навігації на водних об`єктах району».

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації О.В.Мамчура.

 

Переглядів: 48