Інформація про ускладнення погодних умов на Яворівщині

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології у зв’язку з впливом Балканського циклону на Львівщині в другій половині доби 12 листопада та впродовж 13 листопада очікується ускладнення погодних умов: опади у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг та сніг.

Ввечері 12 листопада та вночі 13 листопада подекуди сильні опади. Місцями налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах ожеледиця, снігові замети. Утворення нестійкого снігового покриву. Подекуди пориви північно-східного вітру 15 – 22 м/с, хуртовини.

Температура повітря вночі 12 листопада становитиме від 5ºС морозу до 1ºС тепла, вдень від 1ºС морозу до 4ºС тепла;

13 листопада впродовж доби 0 – 5ºС морозу.

14 листопада опади поступово припиняться. Температура повітря вночі знизиться до 3 – 8ºС морозу, при проясненнях місцями 10 – 12ºС морозу, денна становитиме від 3ºС морозу до 2ºС тепла.

Інформація буде уточнюватися щоденними прогнозами та штормовими попередженнями.

У зв’язку з погіршенням погодних умов Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до учасників дорожнього руху з проханням бути особливо обережними, особливо у темну пору доби.

Застосовуйте безпечні методи керування транспортними засобами: різко не маневруйте, не гальмуйте, дотримуйтеся достатньої дистанції та користуйтеся ременями безпеки.

Переглядів: 360