Інформація про підготовку до пожежонебезпечного періоду 2019 року

Відповідно до пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового кодексу України та статей 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації "Про підготовку до пожежонебезпечного періоду 2019 року" від 27.02.2019 року №131/0/5-19, з метою запобігання виникненню лісових пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах, враховуючи високу пожежну небезпеку в лісових насадженнях району, антропогенну причину виникнення 95 відсотків лісових пожеж,

  1. Управлінню економічної політики та агропромислового розвитку   районної державної адміністрації (Г.Прядко), мисливським господарствам, усім лісокористувачам району розробити заходи щодо підготовки до пожежонебезпечного періоду  2019 року та затвердити в райдержадміністрації до 25 квітня 2019 року мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж.
  2. Міським, селищним та сільським головам, управлінню економічної політики та агропромислового розвитку районної державної адміністрації, керівникам лісових та мисливських господарств району, усім лісокористувачам району провести відповідну роботу стосовно інформування населення про заборону доступу до лісових масивів у період високої пожежної небезпеки (IV-V класи).
  3. Міським, селищним та сільським головам, управлінню економічної політики та агропромислового розвитку районної державної адміністрації, районному відділу головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області із залученням представників Державної екологічної інспекції у Львівській області:

3.1. Вжити заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж, випалюванню сухої рослинності на сільськогосподарських угіддях та притягувати винних до відповідальності.

3.2. Заборонити населенню в період високої пожежної небезпеки (IV-V класи) відвідування лісів і в’їзд до лісових масивів району (крім доріг загального користування) усіх видів транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарських потреб у цей період.

  1. Управлінню економічної політики та агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Г.Прядко), лісокористувачам району інформувати Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства про вжиті заходи до 30 квітня та 15 листопада 2019 року.
  2. Міським, селищним та сільським головам, керівникам лісових та мисливських господарств району надати районній державній адміністрації (через управління економічної політики та агропромислового розвитку районної державної адміністрації) інформацію про виконання цього розпорядження до 15 травня та 20 листопада 2019 року.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  О.В.Мамчура.
Переглядів: 92