До кінця доби 05 серпня грози

Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України:

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 05 серпня грози. (І рівень небезпечності, жовтий).

Вдень 05 серпня та на добу 06 серпня у Яворівському районі збережеться надзвичайний рівень пожежної небезпеки (5-й клас). 07 – 09 серпня переважно високий рівень пожежної небезпеки  (4-й клас).

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

 - при ускладненої обставини, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього через тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

Переглядів: 71