Для мешканців Судової Вишні провели захід із запобігання виникнення надзвичайних ситуацій

Для мешканців Судової Вишні провели захід із запобігання виникнення надзвичайних ситуацій

Сьогодні головний спеціаліст відділу цивільного захисту Яворівської РВА Іван Бабій та рятувальники провели захід із запобігання виникнення надзвичайних ситуацій мешканцям міста Судової Вишні аби вберегти найцінніше життя людини.

Зокрема, населенню розповіли про дотримання основних правил пожежної безпеки в побуті, безпеки під час відпочинку на водних об'єктах, заборони спалювання сухостою та дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Також, надзвичайники обговорювали із населенням найпоширеніші причини виникнення пожеж та найефективніші способи їх попередження. Мешканці отримували пам’ятні листівки, де вказувалися основні заходи у побуті, правила поведінки на водоймах та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, а також провели профілактичні бесіди щодо виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем, дитячі пустощі з вогнем.

Пам’ятайте, що дотримання елементарних правил безпеки – запорука збереження людського життя! У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте у Службу порятунку «101».

Переглядів: 9