Обережно ожеледиця

Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області та м. Львова:

 14 - 18 лютого на дорогах ожеледиця. (І рівень небезпечності, жовтий).

Штормове попередження про лавинну небезпеку:

14 лютого у зв’язку із приростом снігу, в горах Львiвської областi зберiгається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

- передбачити можливість функціонування пунктів обігріву у стаціонарних пристосованих для цього приміщеннях;

- забезпечити своєчасне розчищення автодоріг від снігу та їх безаварійну експлуатацію, своєчасну евакуацію автотранспортних засобів, рух  яких ускладнено у разі незадовільного дорожнього покриття (ожеледиця) чи снігових заметів;

- у разі ускладнення дорожніх умов своєчасно вживати заходів щодо обмеження чи припинення руху по автодорогах;

 - при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

Пропонуємо головам Сколівської, Турківської, Дрогобицької, Старосамбірської райдержадміністраціям та м. Борислав довести інформацію до керівників баз відпочинку та об’єктів відпочинку у гірській місцевості.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

 

 

Переглядів: 165