27 лютого – навчальні курси з цивільного захисту керівників медичних ланок Яворівського району

27 лютого 2018 року  о 10-й годині в РНД "Сокіл" відбудуться навчальні курси з цивільного захисту керівників медичних ланок.

Дані навчання проводяться відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови Львівської облдержадміністрації "Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2018 рік" від 30.01.2018 року № 66/0/5-18 та плану комплектування Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Львівської області слухачами на 2018 рік.

Список місцевих рад, підприємств, установ, організацій, які повинні направити для навчання на обласних курсах підвищення кваліфікації керівників медичних ланок

1. Новояворівська міська рада.
  2. Івано-Франківська селищна рада.
  3. Краковецька селищна рада.
  4. Мужиловицька сільська рада.
  5. Дрогомишлянська сільська рада.
  6. Середкевичівська сільська рада.
  7. Смолинська сільська рада.
  8. Немирівська селищна рада.
  9. Яворівська міська рада.
  10. Структурних підрозділів РДА