27 лютого на дорогах ожеледиця

Штормове попередження

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території м. Львова та Львівської області:

По території Львівської області:

27 лютого на дорогах ожеледиця. Місцями пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с.

По місту Львову:

27 лютого на дорогах ожеледиця. Вранці та вдень пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с.

(І рівень небезпечності, жовтий).

Попередження про небезпечне гідрологічне явище (НГЯ – I) №1

27 – 28 лютого очікується підйом рівнів над рівнями 26 лютого на 08 год:

 - на річках басейну Дністра на 0,3 – 1,3 м, на р.Вишня біля с.Твіржа (басейн Сяну) на 1,5 – 2 м, на понижених ділянках берегів місцями можливий вихід води на заплаву;

- на річках басейну Західного Бугу на 0,3 – 0,8 м, місцями вихід води на заплаву.

(рівень небезпеки, жовтий).

Попередження про сніголавинну небезпеку: № Г – 27л

26 – 27  лютого, у зв’язку з відлигою та очікуваними опадами, у середньогір’ї Львівської області зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

- при ускладнених обставини, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

Переглядів: 3